N Kolay İş Yerleri, halihazırda ticari faaliyet yürüttükleri iş yerlerinde (Bakkal, Cep Shop, Benzin İstasyonu vb.) bu ticari faaliyetlerine ek olarak müşterilerine, N Kolay'ın Temsilcisi konumuyla fatura tahsilatı ve para transferi başta olmak üzere ödeme hizmeti sunan özel işletmelerdir.

İş Yerleri, ödeme hizmeti faaliyetini, halihazırdaki ticari faaliyetlerine ek olarak mevcut işyerlerine kurulan KİOSK Cihazı üzerinden yürütmektedirler.

İş Yeri Temsilcilik Başvurusu için tıklayınız.

N Kolay İşyeri olarak, mevcut işlerinize ilave olarak, siz de bir ödeme noktası olabilirsiniz. N Kolay ödeme noktası olarak fatura tahsilatı, para transferi, GSM TL yükleme, maç bileti, kredi kartı borcu ödemelerini tahsil edebilirsiniz. Anlaşmalı illerdeki N Kolay'larda ön ödemeli sayaçlara kontör dolumu da yapılmaktadır.

N Kolay Ödeme Kuruluşu bir Aktif Bank iştirakidir. 

Fatura Ödeme Bayiliği - N Kolay İşyeri Fatura Ödeme Noktası - Fatura Tahsilatı Bayiliği N Kolay İşyeri

Fatura ödeme merkezi olmak isteyen bayi adayları için: Fatura ödeme noktası olmak, fatura tahsilatı yapmak, Türkiye'nin en büyük Fatura Ödeme Firması ile çalışmak istiyorsanız bizimle temasa geçebilirsiniz. İş Yeri Temsilcilik Başvurusu için tıklayınız.

N Kolay'da Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, GSM Operatörü ve diğer tüm fatura ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.