Fatura Ödeme Merkezi - Fatura Tahsilatı Noktası olmak isteyen bayi adayları

N Kolay İşlem Merkezi ya da İşyeri olarak Türkiye'nin en büyük fatura üreten kurumları başta olmak üzere 200'e yakın kurumun fatura tahsilatını yapabilir Fatura Ödeme Merkezi olabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezi olarak N Kolay'da hangi faturaları tahsil edebilirsiniz?

Siz de CLK Boğaziçi Elektrik, CLK Akdeniz Elektrik, CLK Uludağ Elektrik, Yepaş Elektrik, Aras Elektrik ve 200 yakın fatura üreten kurumun fatura tahsilatı için, Türkiye'nin en büyük ödeme kuruluşu N Kolay ailesine katılabilirsiniz.

Elektrik faturaları, Su faturaları, Doğalgaz faturaları, Telefon faturaları, GSM ve diğer tüm fatura ödemelerini N Kolay temsilciliği ile güvenle tahsil edebilirsiniz.

Ayrıca N Kolay Temsilcisi olarak sadece fatura tahsilatı değil bir çok ödeme hizmetine aracılık edebilirsiniz.

Diğer ödeme hizmetleri için https://www.nkolayislem.com.tr/hizmetlerimiz.html linkini ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Fatura Ödeme Merkezi olabilirim?

N Kolay Temsilcisi olarak Fatura Tahsilatı yapmak isteyen girişimciler, haklarında kredibilite ve ödeme performansı araştırması yapıldıktan sonra gerekli kriterleri karşılamaları durumunda ve teminat alınmak suretiyle faaliyete başlayabilirler.

Fatura Tahsilatı Noktası olmak isteyen Temsilci/Bayi adaylarından herhangi bir franchise bedel talep edilmez. Faaliyet süresince gerçekleştirilen her bir işlem için komisyon kesintisi yapılır.

Fatura tahsilatı yapmak isteyen Temsilci/Bayi adayları, tahsilat işlemlerinin ön ödemeli olarak gerçekleştiriliyor olması nedeniyle günlük fatura tahsilat işlemlerinde kullanmak üzere bir miktar sermayeye sahip olmalıdır.

N Kolay İşlem Merkezi Hizmet Lokalleri için belirlenmiş olan standart bir konsept söz konusu olup, Temsilci/Bayi adayları Hizmet Lokali'nin tadilat, tabela, banko ve sistem ekipmanı bedellerini ödemekle yükümlüdür.

N Kolay'ın bir diğer Temsilci Kanalı olan N Kolay İş Yerleri için ise bir konsept şartı olmayıp, bireysel girişimciler halihazırda ticari faaliyet yürüttükleri iş yerlerine (Bakkal, Cep Shop, Benzin İstasyonu vb.) kurulan KİOSK Cihazı üzerinden fatura tahsilatı ve ödeme hizmeti faaliyetlerini yürütmektedir.

Fatura Ödeme Merkezi olmak için https://www.nkolayislem.com.tr/basvuru.html sayfasından başvuruda bulunabilirsiniz.

Yetkili fatura tahsilatı noktası olmak N Kolay!

Fatura Ödeme Merkezi Görselleri

Fatura Ödeme Merkezi Fatura Ödeme Merkezi Fatura Ödeme Merkezi

Siz de Türkiye'nin en büyük Fatura Ödeme firmasının temsilcisi olmak, Fatura tahsilatı yapmak, günü geçmiş fatura ödemelerini almak ve bir Fatura Ödeme Noktası olmak için Fatura Ödeme Bayiliği başvurusunda bulununuz.

Ülkemizi en büyük Fatura Ödeme Firması olan N Kolay Ödeme Kuruluşu bayilik vermektedir. Siz de Fatura tahsilatı yapmak, para transferi yapmak, ödeme işlemlerine aracılık edebilmek için  N Kolay ailesine katılarak Fatura Ödeme İşlem Merkezi olabilirsiniz.

N Kolay Fatura Ödeme Merkezinde müşterileriniz faturalarını taksitle ödeyebilir, Fatura Ödeme Noktası olan bayilerimiz fatura ödemelerini kredi kartı ile taksitli bir şekilde tahsil edebilirler.

5.000’den fazla Fatura Ödeme Noktasına sahip N Kolay’da, fatura ödemek N Kolay!

Ödeme işlemleri tek noktada!

N Kolay'da sadece fatura ödemesi değil, bir çok ödeme işlemini aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

Para transferi yapabilir, kredi kartı borcu ödeyebilir, kart dolum, Maç Bileti, GSM TL ödemesi yapabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük ödeme kuruluşu olan N Kolay Ödeme Kuruluşu, müşterilerine yürüme mesafesinde, konforlu, güvenilir ve güler yüzlü hizmet vermeyi ana misyon olarak benimsemiştir. 

Sık Sorulan Sorular

N Kolay Ödeme Kuruluşu hangi illerde faaliyet göstermektedir?
Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elâzığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

N Kolay bayisi olmak için şirket - firma kurmak gerekli midir?
Şahıs ya da Tüzel şirket sahibi adaylar N Kolay bayisi olabilir.

N Kolay İşlem Merkezi ve N Kolay İşyeri Temsilciliği ne demektir?
NKolay İşlem Merkezi : N Kolay'ın Temsilcisi olarak müşterilerine münhasıran fatura ödeme, yurt içi ve yurt dışı para transferi başta olmak üzere ödeme hizmeti sunan özel işletmelerdir.

Şu an Hangi illerede bayilik için öncelik verilmektedir? İstanbul, Antalya, Burdur, Isparta, Ordu, Samsun, Amasya, Sinop, Çorum, Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars ve Bursa ili için İşlem Merkezi başvuruları değerlendirilmektedir.

Bursa ilinde Yıldırım, Keles, Orhaneli, Mudanya, Harmancık, Büyükorhan, Kestel, Osmangazi, Gürsu ilçeleri için İşlem Merkezi başvuruları değerlendirilmektedir.

Bayi olmak için herhangi bir bayilik/franchise bedeli ödemek gerekli mi?
Fatura Tahsilat Noktası olmak için herhangi bir bayilik / franchise bedeli alınmamaktadır. Sadece teminat bedeli alınmaktadır.

Ödeme Tahsilat sisteminde yaşanabilecek sorunlar için teknik servis desteğiniz var mı?
Tahsilat sisteminde yaşanacak erişim ya da yazılım sıkıntıları konusunda N Kolay Teknik Destek birimi ve Çağrı Merkezi 7/24 destek olmaktadır.

Tahsilat sistemi kullanımı konusunda eğitim verilecek mi?
N Kolay İşyeri kiosk kurulum aşamasında gerekli eğitim desteği sağlanmakta olup, ayrıca N Kolay Bayi temsilcileri aracılığı ile de eğitim verilmektedir.

N Kolay İşyeri Bayilerinize Reklam Görseli desteğiniz mevcut mudur?
N Kolay Pazarlama ekibi tarafından tasarlanmış afiş, broşür, dönkart, sticker vb görseller ücretsiz olarak bayilerimize verilmektedir. Abonelerin şikayet, talep ve önerileri için destek olan Çağrı Merkezi bulunmaktadır. - Abonelerin ihtiyaçlarına cevap vermek için 7/24 destek veren çağrı merkezimiz bulunmaktadır.

Hangi kurum faturaları N Kolay'dan ödenmektedir?

Elektrik faturaları, Su faturaları, Doğalgaz faturaları, Telekom faturaları, Dijital TV, İnternet , Kablolu TV ve GSM  Operatörleri ( Turkcell, Vodafone , Türk Telekom ) faturaları N Kolay bayilerinden ödenebilmektedir.

Başta YEPAŞ Elektrik, CLK Boğaziçi Elektrik, CLK Akdeniz Elektrik, Aras Elektrik, CLK Uludağ, Çoruh Elektrik, Dicle Elektrik, Kayseri Elektrik, Zorlu Enerji OEPSAŞ olmak üzere bir çok ilin elektrik faturası tahsilatı N Kolay'da güvenle yapılmaktadır.